mugho.eu

Gienek 15.02.2021

Nowy rodzaj rozrywki - internet rzeczy

Polecane: Ciekawe wiadomości RSS

Internet rzeczy podbił już inne media i prawdopodobnie podbije inne wynalazki. Idea wszechobecności wszystkiego i wzajemnych powiązań urządzeń i maszyn została dostatecznie zrealizowana. Warto też podjąć świadomą decyzję o korzystaniu z rozrywki internetowej. Dzięki temu możemy stworzyć coś nowego i nieoczekiwanego, o czym nie wiedzieliśmy, że jesteśmy zainteresowani.

Internet przedmiotów

Innowacyjne technologie umożliwiły już wynalezienie nowych typów telewizorów, komputerów, smartfonów, tabletów i wielu, wielu innych rzeczy. Jednak idea internetu rzeczy była już znana starożytnym cywilizacjom. Być może wkrótce będziemy mogli komunikować się z ramieniem robota. Otwiera to możliwość stworzenia kompleksu rozrywkowego w naszym domu. Możemy komunikować się z ramieniem za pomocą fal radiowych, co pozwoli nam stworzyć dodatkową warstwę rozrywki.

Możliwości, jakie stwarza ta dziedzina nauki, są ogromne. Tutaj przydadzą się niezbędne prototypy i metody tworzenia nowych urządzeń. Warto też mieć komputer osobisty z komputerem Raspberry Pi. Może to być ostatni krok prowadzący do realizacji tej wizji.

Więcej o przyszłości świata i człowieku stojącym za jego komputerem można znaleźć na stronie https://robertsspaceindustry.blogspot.com/2014/06/one-of-a-pavilion-en-karnival-shooting.

Polecane: http://ludziezpasja.org.pl

Polecane: fantastyczna lektura

Tagi: idea, wielu, ramieniem, internetstworzyć, rzeczy na e, rzeczpospolita, rzeczy na a, rzeczy dla psa, rzeczy z papieru, rzeczy na h, rzeczy,